Natural Lashes

AcasăVopsea pentru gene și sprânceneApraise - Ceară pentru modelarea sprâncenelor

Apraise - Ceară pentru modelarea sprâncenelor   Mărește imaginea

Apraise - Ceară pentru modelarea sprâncenelor

15 lei  (TVA inclus)

Ceara pentru modelarea sprâncenelor îmbogățită cu ceară de albine și ulei de Jojoba este perfectă pentru definirea formei sprâncenelor.
Poate fi folosită ca produs de sine stătător sau înaintea vopsirii pentru a obține un efect de definire.

Culoare: transparentă
Cantitate: 50ml


———

Toate produsele noastre sunt 100% ORIGINALE și provin direct de la producătorii oficiali.

Comenzile Natural Lashes sunt însoțite de CERTIFICATE DE CONFORMITATE ce atestă calitatea produselor.



(5/5 stele)
Am comandat mai multe produse, toate minunate... nimic de reproșat, o să mai revin pentru alte comenzi. Am fost puțin sceptică la început, dar acum recomand cu mare încredere.
Andreea M. – 06.12.2025
(5/5 stele)
Tocmai am primit produsele și arată excelent, pe cele mai multe le-am folosit și la seminar și au fost foarte bune. Abia aștept să le folosesc.
Μπρουνα Μ. – 02.12.2025
(5/5 stele)
Produsele comandate sunt de foarte bună calitate. Se lucrează ușor cu ele, iar lucrările rezultate arată calitativ. Recomand cu toată încrederea, inclusiv pentru persoanele începătoare.
Andreea A. – 28.11.2025
(5/5 stele)
Extrem de util, iar faptul că este din silicon îl face foarte practic și ușor de utilizat. Se șterge/se spală foarte rapid. Am primit coletul foarte repede, în aproximativ 3 zile, vine însoțit de factură.
Loredana S. – 24.11.2025
(5/5 stele)
Sunt foarte mulțumită de calitatea produselor pentru gene! Genele sunt moi, flexibile și ușor de manevrat, iar adezivul este rezistent, dar totodată delicat cu genele naturale. Pensetele se închid precis, astfel încât munca este rapidă și precisă. Recomand tuturor celor care își doresc un rezultat profesional.
Daniella K. – 11.11.2025
Vezi mai multe review-uri